• CENTER  OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
    CENTER OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
  • ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
    ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
  • ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ  ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
    ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ

2009

У 2009 році Центр релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків взяв участь в організації та проведенні таких заходів:

- XXV міжнародна науково-практична конференція «Роль науки, релігії та суспільства у формуванні моральної особистості», травень 2009 р.

- ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів, студентів «Сучасна інформаційна Україна: інформатика, економіка, філософія», 14-15 травня 2009 р. (м.Донецьк)

- VІ Міжнародний літній табір «Школа духовного лідерства», липень 2009 р. (Туреччина).

- XXVІ міжнародна науково-практична конференція «Роль науки, релігії та суспільства у формуванні моральної особистості», грудень 2009 р. (м.Донецьк)

- Круглий стіл на тему: «Класифікація і типологія релігій у сучасному релігієзнавстві», спільно з Молодіжною асоціацією релігієзнавців, листопад 2009 р. За результатами круглого столу опубліковано матеріали у збірнику «Релігія і сучасні ідеології: інтеграція або протистояння».

- Розпочато реалізацію низки творчих проектів спільно з Посольством Ізраїлю в Україні та ізраїльським культурним центром, у тому числі і з залученням ВНЗ держави Ізраїль, грудень 2009 р.

- Розпочато підготовку до спільного проекту з іудаїки та вивчення івриту, спільно з Посольством Ізраїлю в Україні та Ізраїльським культурним центром, грудень 2009 р. (м.Донецьк)

- Дні культури держави Ізраїль, спільно з Посольством Ізраїлю в Україні та Ізраїльським культурним центром, грудень 2009 р. (м.Донецьк).

- створено Міжнародний Центр християнсько-мусульманського діалогу та співробітництва:

У березні 2009 року за ініціативою ректора ДУІ і ШІ, проф. А.І.Шевченка та принца Газі бен Мухаммада (Йорданія) створено Міжнародний Центр християнсько-мусульманського діалогу та співробітництва на чолі з доц. Козловським І.А. За цей період було:
- розроблено Положення про Центр;
- розроблено План наукових досліджень Центру;
- розпочато проект наукових досліджень щодо форм, методів та перспектив християнсько-мусульманського діалогу та співробітництва.

- Відбувається налагодження інтенсивних стосунків з Йорданією і, насамперед, з віце-президентом Міжнародного університету Св. Климента доктором Шахером аль-Баданді аль-Сокур. За домовленістю з Його Високістю принцем Газі бен Мухаммадом, спеціальним радником короля Йорданії було створено Міжнародний Центр християнсько-мусульманського діалогу та співробітництва, який очолив керівник Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків ДУІіШІ Козловський І.А.