• ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
    ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
  • ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ  ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
    ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
  • CENTER  OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
    CENTER OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS

Науково-практичний семінар «Християнство в Донбасі: історія та сучасність»: звіт

2013_02_08_dcu_conf_018 лютого 2013 року в Донецьку в приміщенні Донецького християнського університету відбувся науково-практичний семінар «Християнство в Донбасі: історія та сучасність», який було зорганізовано спільними зусиллями Донецького християнського університету, Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, Асоціацією філософів і релігієзнавців та Донецькою обласною молодіжною асоціацією релігієзнавців.

Під час роботу семінару відбулася презентація монографій І.Г.Луковенка «Радянська держава і Російська православна церква на Донеччині у 1943-1964 роках», І.А. Козловського «Церковь Христа в США и Украине: История и современность», збірки «Греческий народный молитвослов из Северного Причерноморья» та збірки «Метафизика Донецка», а також пройшов круглий стіл «Роль християнських церков в духовному житті регіону» та відбулася дискусія на тему «Проблеми діалогу між релігійними організаціями, науковим співтовариством та органами влади».

2013_02_08_dcu_conf_05

В роботі семінару взяли участь представники релігійних організацій Донеччини, керівництво та викладачі ДХУ, науковці, викладачі вищих навчальних закладів Донецька та Києва, студентство та представники органів влади. Планується проведення в подальшому семінарів за цими проблемами.

2013_02_08_dcu_conf_08

 2013_02_08_dcu_conf_06

Більше фото - на сторінці Центру у FacebookСемінар „Християнство в Донбасі: історія та сучасність"

Про семінар у ЗМІ:

Катерина Ридош. «Ми не по різні сторони барикад – ми разом!» Християни, можновладці та науковці обговорили у Донецьку спільні проблеми – див. на сайті Донецького Християнського Університету та порталі «Релігія в Україні»