• ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
    ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
  • ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ  ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
    ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
  • CENTER  OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
    CENTER OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS

ІІІ Міжнародна конференція «Іслам та ісламознавство в Україні»: звіт

2013_09_19_islam_conference_01

19 вересня 2013 року у м.Донецьк відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Іслам та ісламознавство в Україні» за темою «ПРИНЦИП АЛЬ-ВАСАТИЯ В ІСЛАМІ». Конференція була організована Всеукраїнською асоціацією громадських організацій «Альраїд», Центром релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, Духовним управлінням мусульман України «УММА» та Українським центром ісламознавчих досліджень.


В роботі конференції взяли участь як мусульманські духовні лідери з України та інших країн: муфтій ДУМУ «УММА» Саід Ісмагілов, муфтій Духовного центру мусульман України Руслан Абдікєєв, муфтій Духовного управління мусульман Білорусі Алей Воронович, співголова ради муфтієв Росії, муфтій Духовного управління мусульман Саратовської обл. Мукаддас-хазрат Бібарсов, муфтій Духовного управління мусульман Литви Рамазан-хазрат Якубаускас, імам-хатиб соборної мечеті Донецька Мехмет Сайлан (Туреччина), голова ДУМУ «УММА» Іслям Гімадутін, голова Президії Духовного центру мусульман України Рашид Брагін, заступник муфтія Духовного управління мусульман Криму, директор школи Коран-хафізов (знатоків Корану) Сейран Аріфов та ін.; а також провідні науковці та громадські діячі: віце-президент Українського центру ісламознавства к.і.н. В.О.Швед, І. Черкасова (Одеська юридична академія) к.філос.н., д.пед.н. С.Ф.Рашидов, керівник Донецького Центру інституту сходознавства ім. А. Кримського НАН України М.Л. Швецов, президент благодійного фонду «Духовна просвіта» Керол Бейлі (США) та ін.

Головуючим на пленарному засіданні та модератором круглого столу був президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків (ЦРДМДС) І.А.Козловський. Відкрив конференцію представник ВАГО «Альраїд» у Донбасі Хамза Іса.

2013_09_19_islam_conference_02

2013_09_19_islam_conference_03

2013_09_19_islam_conference_04

Більше фото – на сторінці Центру у Facebook - ІІІ Міжнародна конференція «Іслам та ісламознавство в Україні», «Іслам та ісламознавство в Україні» ІІ частина та «Іслам та ісламознавство в Україні» ІІІ частина.