• ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ  ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
    ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
  • CENTER  OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
    CENTER OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
  • ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
    ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ

Презентація книги «Майдан і церква»

2014_09_17_book_01

17 вересня 2014 у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії УГКЦ відбулась презентація щойно виданої книги «Майдан і церква», яку професор Филипович Людмила Олександрівна презентувала семінаристам, викладачам та духовенству семінарії.


Книга «Майдан і Церква. Хроніка подій та експертна оцінка» вмістила широку палітру думок, експертних оцінок та роздумів як науковців, так і журналістів, політиків, державних діячів разом з активістами Майдану і має свою метою об'єктивно і неупереджено, позаконфесійно і полісвітоглядно розкрити суть духовного Майдану, зміст революції гідності, і показати роль релігії і церкви в становленні громадянського суспільства.

Презентація відбулась в теплій, дружній атмосфері з глибокими духовними запитаннями і роздумами над вчорашніми подіями Майдану та складною сучасною ситуацією війни в Україні і тими викликами, які вона ставить перед кожною свідомою людиною. Слід зауважити, що і семінаристи, і самі автори книги, провідні релігієзнавці з Інституту філософії ім. Г.Сковороди, брали активну участь в революційних подіях, співпереживали та бачили все на власні очі.

Гостем на презентації був о. Тихон Кульбака (Голова Екуменічної комісії Донецького екзархату УГКЦ, секретар Ради Церков і релігійних організацій Донецької області), який розповів про історію виникнення і розвитку такого явища суспільного та релігійного життя Донеччини як Молитовний міжконфесійний марафон (м. Донецьк), про той духовний шлях боротьби, який пройшли (і йдуть) учасники цього молитовного стояння у надзвичайно важких, пов'язаних з ризиком життя обставинах вчорашніх подій і військового сьогодення.

2014_09_17_book_02

2014_09_17_book_03

2014_09_17_book_04

Для довідок звертайтесь за тел.: (097) 476-33-56
Текст і фото: Леся Скубко