• CENTER  OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
    CENTER OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
  • ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
    ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
  • ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ  ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
    ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ

І Міжнародна молодіжна школа «Іслам і мусульмани в Україні»

minaretУ липні 2012 року представники Центру релігієзнавчих досліджень і міжнародних духовних стосунків відвідали І Міжнародну молодіжну ісламознавчу літню школу «Іслам і мусульмани в Україні».

І Міжнародна молодіжна ісламознавча літня школа «Іслам і мусульмани в Україні» проходила у Сімферополі, АР Крим, з 10 по 15 липня 2012 року.

Організаторами міжнародної літньої школи виступили:
Всеукраїнська громадська організація «Український центр ісламознавства»,
Всеукраїнська Асоціація громадських організацій «Альраід».
Всекримська молодіжна організація «Емель»,

Школа привернула увагу часників з багатьох регіонів України: були представлені мм. Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Сімферополь, Вінниця та інші.

У програмі проведення літньої школи були лекційні заняття («Поняття джихада», С.Аріфов; «Джерела шаріату» та «Васатийя», Р.Дервішев; «Арабська весна», В.Швед; «Ставлення до християн в ісламі», Т.Сархан; «Історія мусульман в Україні», С.Ісмагілов), робота по секціях ((1) Міжрелігійні стосунки в Україні; (2) Релігійна філософія; (3) Сім'я в ісламі, (4) Мусульмани у медіапросторі), екскурсії (Ак-мечеть у Сімферополі, Бахчисарайський палац, Свято-Успенський монастир, Зінджирлі-медресе, Меморіал Ісмаїла Гаспринського, Неаполь Скіфський).

По завершенні школи учасники отримали сертифікати та набори ісламської наукової літератури й аудіо-, відеоматеріали з історії, культури та релігії мусульман. Найближчим часом планується видання збіркии статей за матеріалами літньої школи.

 2012_ss_isl_7_

 2012_ss_isl_5_

 2012_ss_isl_