• ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ  ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
    ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
  • ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
    ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
  • CENTER  OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
    CENTER OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS

Візит Блаженнішого Святослава Шевчука на Донеччину

christ13-16 травня 2012 року проходив візит Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука на Донеччину.

 

13 травня 2012 року в рамках візиту Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука до Донецько-Харківського екзархату (з нагоди десятиліття створення екзархату) в кафедральному храмі Покрови Пресвятої Богородиці (м. Донецьк, пр. Васнєцова, 2Б) проходила Божественна Літургія, яку очолив Блаженніший Святослав (Шевчук). На цю визначну для УГКЦ подію, враховуючи давню щиру дружбу та плідну співпрацю, був запрошений Козловський Ігор Анатолійович та співробітники Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків.

Коротка історична довідка: Ще на початку 90-х рр. ХХ ст. І.А. Козловський, працюючи у відділі у справах релігій Донецької облдержадміністрації сприяв реєстрації громад УГКЦ на Донеччині. З цього часу були налагоджені тісні ділові та дружні стосунки І.А. Козловського з єпископатом, кліром та вірними УГКЦ, і проводились спільні проекти УГКЦ.

14 травня 2012 року відбулась прес-конференція Глава УГКЦ Святослава Шевчука у приміщенні БФ «Наш дім – Україна», темою якої був переклад Катехизму УГКЦ «Христос — наша Пасха» російською мовою. На прес-конференції був також присутній Президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків Козловський Ігор Анатолійович. Після завершення прес-конференції Козловський Ігор Анатолійович мав приватну зустріч з Блаженнішим Святославом (Шевчуком).

2012_05_shevchuk_1

2012_05_shevchuk_4

Текст: Леся Скубко
Фото: Леся Скубко, члени церкви