• ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
    ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
  • CENTER  OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
    CENTER OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
  • ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ  ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
    ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ

Відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Іслам та ісламознавство в Україні»

quran27 вересня 2012 року у м.Донецьк відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Іслам та ісламознавство в Україні». Конференція була організована Інститутом інформатики і штучного інтелекту ДВНЗ ДонНТУ, Центром релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, Духовним управлінням мусульман України «УММА» та Всеукраїнською асоціацією громадських організацій «Альраїд».

 

В роботі конференції приймали участь як мусульманські духовні лідери з України та інших країн (муфтій ДУМУ «УММА» Саід Ісмагілов, муфтій Духовного центру мусульман України Руслан Абдікєєв, голова ВАГО «Альраїд» Бассіль Марееі, муфтій мусульманської ліги Молдови Сергіу Сокірке, муфтій Духовного управління мусульман Білорусі Алей Воронович, керівник Союзу мусульман Грузії Тарієл Накаідзе, імам-хатиб соборної мечеті Донецька Мехмет Сайлан (Туреччина), заступник голови ДУМУ «УММА» Іслям Гімадутін та інші), так і відомі науковці (директор Інституту інформатики і штучного інтелекту, член-кореспондент НАН України, д.т.н., д. богослов’я А.І.Шевченко, віце-президент Українського центру ісламознавства к.і.н. В.О.Швед, д.філос.н., д.політ.н. Р.Н.Жангожа, д.філос.н. О.В.Білокобильський, д.філос.н. К.М.Узбек, д.і.н. С.Н.Санжаров, к.філос.н. С.Ф.Рашидов, к.і.н. В.В.Разумний, магістр історії релігій Н.Давітадзе (Грузія) та інші). Головуючим на пленарному засіданні та модератором круглого столу був президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків (ЦРДМДС) І.А.Козловський. З вітальним словом від Донецької облдержадміністрації до учасників конференції звернулася начальник Управління у справах національностей і релігій І.Б.Добаріна. Конференція пройшла на високому організаційному та науковому рівні. (Фото звіт додається)

Інформація про конференцію дивіться також на сайтах:

ТРК «Донбасс» – новини від 27.09.2012 

Сайт города Донецка – «Муфтий духовного управления мусульман Украины в Донецке осудил скандальный фильм «Невиновность мусульман»» 

ВАОО «Альраид» – «Единство многонационального украинского народа: итоги II Международной исламоведческой конференции в Донецке» 

Ислам в Донбассе – «В Донецке завершилась 2-ая Международная научно-практическая конференція», 

Ислам для всех – «Мусульмане Украины как органичная часть общества представляют интерес для ученых не только из этой страны»

Ислам в СНГ – «В Донецке завершилась международная исламоведческая конференция»

Ислам в Украине – «Единство многонационального украинского народа: итоги II Международной исламоведческой конференции в Донецке» 

Інтерв’ю з керівниками мусульманських організацій Молдови, Білорусі та Грузії розміщені на нашому сайті у розділі Інтерв'ю.

Див. також:

Ігорю Анатолійовичу голова «Альраїда» вручив подарунок - фото

Голова асоціації «Альраїд»: «Мусульмане не должны замыкаться на своих делах, но быть активными членами общества» - текст і фото

 2012_09_27_islam_conf_1_1

На фото: муфтій Духовного управління мусульман Білорусі Алей Воронович, президент ЦРДМДС І.А. Козловський та муфтій мусульманської ліги Молдови Сергіу Сокірке.

2012_09_27_islam_conf_2

На фото: муфтій ДУМУ „УММА” Саід Ісмагілов, керівник Союзу мусульман Грузії Тарієл Накаідзе, муфтій мусульманської ліги Молдови Сергіу Сокірке, муфтій Духовного управління мусульман Білорусі Алей Воронович та президент ЦРДМДС І.А. Козловський.

2012_09_27_islam_conf_3

на фото: Засідання круглого столу.

2012_09_27_islam_conf_4

На фото: президент ЦРДМДС І.А. Козловський та керівник Союзу мусульман Грузії Тарієл Накаідзе.

2012_09_27_islam_conf_5

На фото: голова ВАГО „Альраїд” Бассіль Марееі.

2012_09_27_islam_conf_6

На фото: начальник Управління у справах національностей і релігій Донецької облдержадміністрації І.Б. Добаріна