• ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
    ЦЕНТР РЕЛІГІЄЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ДУХОВНИХ СТОСУНКІВ
  • CENTER  OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
    CENTER OF RELIGIOUS SCIENCE RESEARCH AND INTERNATIONAL SPIRITUAL RELATIONS
  • ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ  ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ
    ЦЕНТР РЕЛИГИОВЕДЧЕСКИХ ИССЛЕДОВАНИЙ И МЕЖДУНАРОДНЫХ ДУХОВНЫХ ОТНОШЕНИЙ

Нагороди 2011: Ніппон Сейбукан

Президент Ніппон Сейбукан Кавано Ясуо нагородив Ігоря Анатолійовича дипломом Академії Ніппон Сейбукан, присвоїв 3 дан карате-до, а також вручив почесний орден Академії.

 

 2011_honours_nipponДовідкова інформація: Ніппон Сейбукан – організація, що поєднює усі бойові мистецтва в Японії в наш час. Організація була заснована Судзукі Масафумі у 1952 р. Судзукі-сенсей має 5 дан у дзюдо, 8 дан у кендо і іайдо, 9 дан у дзю-дзюцу і 10 дан у Годзю-рю карате. При ньому Ніппон Сейбукан стала найбільшою академією будо у світі. У ній поєднались такі бойові мистецтва як карате-до (Годзю-рю), дзюдо, кендо, іайдо, айкідо, дзю-дзюцу, кобудо, нагіната-до, дзюкен-до і навіть любительський рестлінг.

 

На цей час Президентом Ніппон Сейбукан є сенсей Кавано Ясуо, 9 дан у Годзю-рю. Йому 72 роки і він вже 60 років займається карате-до. Він почав займатись Годзю-рю карате під керівництвом Судзукі-сенсея у 1958 р., коли Ніппон Сейбукан знаходилась на території святилища Сімогамо. Кавано-сенсей очолив Ніппон Сейбукан у 1991 р., після смерті Судзукі-сенсея. В той час організація набула всесвітньої відомості/популярності. Зараз штаб-квартира Ніппон Сейбукан розміщується у храмі Дзюірін-дзі у м. Кіото.

У цей же день Ігор Анатолійович також був нагороджений медаллю «20 років незалежності України»